Tuğçe ‘O Ses Türkiye’de büyüledi

Medya Etidor 12 Kasım 2013 0
Tuğçe ‘O Ses Türkiye’de büyüledi

O Ses Türkiye’ her hafta bir çok yeni sesi ekranlarla tanıştırıyor. O Ses Türkiye’de bu hafta da adından söz ettirmeyi başardı! Uzun saçları ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken 23 yaşındaki Tuğçe, sahne perfonmansıyla jüri üyelerini kendine hayran bıraktı.

Tuğçe, programda İngilizce öğretmenliği 3. sınıf öğrencisi olduğunu açıkladı. Üç farklı dilde şarkı bestelediğini de söyleyen Tuğçe’ye jüri üyeleri büyük ilgi gösterdi.

Haftanın yarışması O Ses Türkiye’de.Tuğçe Gendigelen muhteşem performansı ile O Ses Türkiye’de geceye damgasını vurdu.

İşte O Ses Türkiye’de Tuğçe Gendigelen ‘Rengarenk’ izle.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünde okuyan 23 yaşındaki Azerbaycan asıllı Kütahya doğumlu Tuğçe Gendigelen jüriyi adeta büyüledi.

Hintçe, İngilizce ve Arapça üç dilde söyleyen Tuğçe Gendigelen ’20′ye yakın Arapça, İngilizce ve Türkçe bestem var. İlk bestemi 7 yaşında yaptım. Ülkemi doğuda batıda tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmek istiyorum’ dedi.

Tuğçe Gendigelen, ‘Gel şampiyon olalım beraber’ diyen Ebru Gündeş’i seçti.

O Ses Türkiye Hakkında

O Ses Türkiye, birçok ülkede Voice Of adı ile yayınlanan ve 10 Ekim 2011′de Türkiye’de Show TV’de yayınlanmaya başlanan, 2012-2013 sezonu için Star TV ile anlaşan ve yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, ses yarışması programıdır.

Leave A Response »


+ 3 = 12