Müge Anlı’da korkunç itiraf! Sopayla vura vura öldürdük!

Medya Etidor 13 Kasım 2013 0
Müge Anlı’da korkunç itiraf! Sopayla vura vura öldürdük!

Medet Altun’un cinayetiyle ilgili çıktıkları televizyon kanalında yayın sırasında gözaltına alınan Sevda A. ile Hasan G.’nin suçlarını itiraf ettikleri öğrenildi.

Avcılar’da 30 Ocak 2013 tarihinde inşaat işçisi Medet Altun kayalıkların arasında ölü olarak bulundu.

Ceset üzerinde yapılan incelemede başının arkasındaki bölümde kafatasının kırık olduğu tespit edildi.

Ancak yaranın düşme sonucu mu yoksa bir cisimle vurulma sonucumu meydana geldiği tespit edilemeyince olay kayıtlara şüpheli ölüm olarak geçti.

CANLI YAYINDA POLİS STÜDYOYU BASTI

Bir özel televizyon kanalında Medet Altun’un ölümüyle ilgili yapılan programda gelen itiraf olayla ilgili soruşturmanın yönünü değiştirdi.

Medet Altun’un ölmeden önce sosyal medya üzerinden tanışıp gönül ilişkisi kurduğu evli sevgilisi 39 yaşındaki Sevda A. katıldığı programda cinayeti diğer sevgilisi Hasan G.’nin işlediğini söyledi.

Program sunucusunun neler oldu sorusunu üzerine boşanma davalı eşinden iki çocuğu bulunan Sevda A. “Bu olayı Hasan bey yaptı.

Medet bana düşkündü, telefonlar geliyordu, Hasan bunu biliyordu. Seni böyle rahatsız edemez dedi, onunla görüşmeyeceksin dedi. Medet’le de konuştu . Bana sen bu işi bana bırak dedi.” dedi.

Bu itiraf üzerine programın yayınlandığı stüdyonun bahçesinde bekleyen Hasan G. polis tarafından gözaltına alındı.

Polis daha sonra halen yayında olan Sevda A.’yı da gözaltına aldı.

Cinayet Büro Amirliği’ne getirilerek sabaha kadar sorgulanan iki şüphelinin suçlarını itiraf ettiği öğrenildi.

Şüphelerden Sevda A.’nın resmi ifadesinde “Onu sahile buluşmak için çağırdım. Hasan arkadan geldi.

Onun başına bir sopayla 3 kez vurdu. Yere yığılınca onu kaldırıp kayalıklara attık. Daha sonra olayda kullandığımız sopayı denize atarak normal hayatımıza döndük.” dediği belirtildi.

Öte yandan olayın şüphelisi Hasan G.’nin de Medet Altun’un başına sopayla vurarak öldürdüğünü itiraf ettiği belirtildi.

Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler Sevda A. ile Hasan G. sabah saatlerinde Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edildi. Basın mensuplarının sorularını cevaplandırmayan şüpheliler “Konuşmak istemiyoruz” dedi.

PROGRAMIN SUNUCUSU MÜGE ANLI O ANLARI ANLATTI:

İlk defa bir cinayetin içinde olan birinden böyle bir itiraf geldi. Reklam arasında bize itirafta bulunmak istediği söyledi.Herhalde annelik duygusu ağır bastı.

Hemen gerekli önlemleri aldık. Katil zanlısını stüdyo dışına çıkardık ve polis çağırdık. En çok baba için sevindim çünkü uzun süredir katilin bulunmasını bekliyordu.

Leave A Response »


8 + = 10